- Počasí
- Nizozemsko
- Drenthe
- Eelde
Aktuální počasí Eelde
Aktuální počasí přímo pro město Eelde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
