- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Edwardstown
Aktuální počasí Edwardstown
Aktuální počasí přímo pro město Edwardstown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
