- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Edwards
Aktuální počasí Edwards
Aktuální počasí přímo pro město Edwards. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 30. 4. (09:00)
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
