Aktuální počasí Edsbyn
Aktuální počasí přímo pro město Edsbyn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
