Aktuální počasí Edd
Aktuální počasí přímo pro město Edd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
