- Počasí
- Nizozemsko
- Severní Brabantsko
- Eckart
Aktuální počasí Eckart
Aktuální počasí přímo pro město Eckart. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (15:00) do 2. 5. (20:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
