- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Ebeishan
Aktuální počasí Ebeishan
Aktuální počasí přímo pro město Ebeishan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
