- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Ebbw Vale
Aktuální počasí Ebbw Vale
Aktuální počasí přímo pro město Ebbw Vale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
