- Počasí
- Spojené státy americké
- Rhode Island
- East Providence
Aktuální počasí East Providence
Aktuální počasí přímo pro město East Providence. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
