- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- East Independence
Aktuální počasí East Independence
Aktuální počasí přímo pro město East Independence. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 22. 5. (01:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
