- Počasí
- Kazachstán
- Qyzylorda
- Dzhalagash
Aktuální počasí Dzhalagash
Aktuální počasí přímo pro město Dzhalagash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
