- Počasí
- Ázerbájdžán
- Şǝmkir
- Dzagam
Aktuální počasí Dzagam
Aktuální počasí přímo pro město Dzagam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
