- Počasí
- Afghánistán
- Kabul
- Dwah Khūlah
Aktuální počasí Dwah Khūlah
Aktuální počasí přímo pro město Dwah Khūlah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
