- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Düvier
Aktuální počasí Düvier
Aktuální počasí přímo pro město Düvier. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
