Aktuální počasí Dūshānlū
Aktuální počasí přímo pro město Dūshānlū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 13°C |
