- Počasí
- Tádžikistán
- Dushanbe
- Dušanbe
Aktuální počasí Dušanbe
Aktuální počasí přímo pro město Dušanbe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 16°C |
