- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ðuričici
Aktuální počasí Ðuričici
Aktuální počasí přímo pro město Ðuričici. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
