- Počasí
- Turecko
- Sinopská provincie
- Durağan
Aktuální počasí Durağan
Aktuální počasí přímo pro město Durağan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
