- Počasí
- Bulharsko
- Kyustendil
- Dupnitsa
Aktuální počasí Dupnitsa
Aktuální počasí přímo pro město Dupnitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 2. 5. (00:00) do 2. 5. (07:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
