- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guizhou
- Duping
Aktuální počasí Duping
Aktuální počasí přímo pro město Duping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
