Aktuální počasí Duni
Aktuální počasí přímo pro město Duni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (00:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
