- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Dunhou
Aktuální počasí Dunhou
Aktuální počasí přímo pro město Dunhou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
