- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Dundeok
Aktuální počasí Dundeok
Aktuální počasí přímo pro město Dundeok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
