Aktuální počasí Dunaspi
Aktuální počasí přímo pro město Dunaspi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
