- Počasí
- Rumunsko
- Bistriţa-Năsăud
- Dumitrița
Aktuální počasí Dumitrița
Aktuální počasí přímo pro město Dumitrița. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
