- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Dūl Chāh
Aktuální počasí Dūl Chāh
Aktuální počasí přímo pro město Dūl Chāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 23°C |
