- Počasí
- Sýrie
- Al-Hasakah
- Dūkur
Aktuální počasí Dūkur
Aktuální počasí přímo pro město Dūkur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
