Aktuální počasí Dukhān
Aktuální počasí přímo pro město Dukhān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 25°C |
