- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Duduri
Aktuální počasí Duduri
Aktuální počasí přímo pro město Duduri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
