- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Dudarevo
Aktuální počasí Dudarevo
Aktuální počasí přímo pro město Dudarevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
