- Počasí
- Rusko
- Altai Krai
- Dubrava
Aktuální počasí Dubrava
Aktuální počasí přímo pro město Dubrava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | 1°C |
