- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Dubičné
Aktuální počasí Dubičné
Aktuální počasí přímo pro město Dubičné. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
