- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Duanqing
Aktuální počasí Duanqing
Aktuální počasí přímo pro město Duanqing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 22°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
