Aktuální počasí Drvoš
Aktuální počasí přímo pro město Drvoš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (06:00) do 17. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 16. 5. (06:00) do 17. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí od 16. 5. (06:00) do 17. 5. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
