- Počasí
- Rusko
- Belgorod Oblast
- Druzhba
Aktuální počasí Druzhba
Aktuální počasí přímo pro město Druzhba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
