- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Drumright
Aktuální počasí Drumright
Aktuální počasí přímo pro město Drumright. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
