- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Drumright
Aktuální počasí Drumright
Aktuální počasí přímo pro město Drumright. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Možnost tornáda
Platí do 2. 4. (00:00)
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
