- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Drömling
Aktuální počasí Drömling
Aktuální počasí přímo pro město Drömling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
