- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Čejkovice
Aktuální počasí Čejkovice
Aktuální počasí přímo pro město Čejkovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
