Aktuální počasí Dřínek
Aktuální počasí přímo pro město Dřínek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
