- Počasí
- Chorvatsko
- Ličko-Senjska
- Drenovac Radučki
Aktuální počasí Drenovac Radučki
Aktuální počasí přímo pro město Drenovac Radučki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 24. 5. (00:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
