- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Dreisen
Aktuální počasí Dreisen
Aktuální počasí přímo pro město Dreisen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
