Aktuální počasí Drakšl
Aktuální počasí přímo pro město Drakšl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 31. 5. (14:00) do 1. 6. (00:00)
Bouřky
Platí od 31. 5. (14:00) do 31. 5. (21:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
