- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Drakóspilo
Aktuální počasí Drakóspilo
Aktuální počasí přímo pro město Drakóspilo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 3. 5. (09:00) do 3. 5. (15:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
