Aktuální počasí Drago
Aktuální počasí přímo pro město Drago. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 36°C |
