Aktuální počasí Drabūnai
Aktuální počasí přímo pro město Drabūnai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (21:00)
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 10°C |
