- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Douvrin
Aktuální počasí Douvrin
Aktuální počasí přímo pro město Douvrin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
