- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Douvrin
Aktuální počasí Douvrin
Aktuální počasí přímo pro město Douvrin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
