Aktuální počasí Doun Ei
Aktuální počasí přímo pro město Doun Ei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
