Aktuální počasí Doudlevce
Aktuální počasí přímo pro město Doudlevce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
